Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
