Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
