Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
