Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: default
vi: mặc định

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: expired
vi: đã hết hạn

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Invite
vi: Mời

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Choose type
vi: Chọn kiểu

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.

en: The date the node was most recently updated.
vi: Ngày nút được cập nhật gần nhất.
