Invite (7.x-4.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Body
af: Teks

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Create @name
af: Skep @name
