Invite (7.x-4.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: expired
el: έληξε

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
el: Χρησιμοποιήστε τη σύνταξη [token] αν θέλετε να εισαγάγετε ένα πρότυπο αντικατάστασης.

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The date the node was most recently updated.
el: Η πιο πρόσφατη ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβας.
