Invite (7.x-4.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Site
et: Sait

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Migrate
et: Migreeri

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.
