Invite (7.x-4.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Site
eu: Gunea

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Migrate
eu: Migratu

en: Create @name
eu: Sortu @name
