Invite (7.x-4.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The date the node was most recently updated.
jv: Tanggal node sing paling sering dianyari.
