Invite (7.x-4.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: default
sv: förvald

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Site
sv: Webbplats

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
sv: Använd syntax [ersättningstecken] om du vill infoga ett ersättningsmönster.

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Invite
sv: Bjud in

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Migrate
sv: Migrera

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: The date the node was most recently updated.
sv: Datumet som noden senast uppdaterades.
