Invite (7.x-4.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
