Invite (7.x-4.0-beta2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: The date the node was most recently updated.
bo: སྦྲེལ་གནས་གསར་བསྒྱུར་བྱས་པའི་ཐེངས་རྗེས་མའི་ཚེས་གྲངས།
