Invite (7.x-4.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں
