Invite (7.x-4.0-beta3) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Expired
bg: Изтекли

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Withdraw
bg: Оттегли

en: Joined
bg: Регистриран

en: Create @name
bg: Създай @name
