Invite (7.x-4.0-beta3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Site
he: אתר

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Withdraw
he: משיכה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Joined
he: הצטרף

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Valid
he: תקף

en: Date changed
he: התאריך השתנה
