Invite (7.x-4.0-beta3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
