Invite (7.x-4.0-beta3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Create @name
kk: @name құру
