Invite (7.x-4.0-beta3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ
