Invite (7.x-4.0-beta3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Create @name
sl: Ustvari @name
