Invite (7.x-4.0-beta4) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Site
gl: Sitio

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Invite
gl: Invitar

en: Date created
gl: Data de creación

en: Migrate
gl: Migrar

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The date the node was most recently updated.
gl: A data de actualización máis recente do nodo.
