Invite (7.x-4.0-beta4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Site
ka: საიტი
