Invite (7.x-4.0-beta5) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Site
be: Сайт

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Invitation expiry
be: Тэрмін запрашэння выбег

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
be: Вызначце перыяд дзеяння запрашэнняў (у днях).

en: Mail template
be: Шаблон мэйла

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Joined
be: Далучыўся

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The date the node was most recently updated.
be: Дата нядаўнага абнаўлення вузла.
