Invite (7.x-4.0-beta5) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Body
ca: Cos

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Site
ca: Lloc

en: Expired
ca: Caducat

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ca: Utilitzeu la sintaxis [token] si voleu inserir un patró de reemplaçament.

en: Mail template
ca: Plantilla de correu

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Date created
ca: Data creada

en: Migrate
ca: Migració

en: Joined
ca: Afegit

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: The date the node was most recently updated.
ca: La data de l'actualització més recent del node.
