Invite (7.x-4.0-beta5) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: default
nn: standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Create @name
nn: Lag @name
