Invite (7.x-4.0-beta5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
