Invite (7.x-4.0-rc1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Site
az: Sayt

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: The date the node was most recently updated.
az: Düyün ən son yeniləndiyi tarix.
