Invite (7.x-4.0-rc1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: default
fi: oletus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Site
fi: Sivusto

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Migrate
fi: Muuta

en: Joined
fi: Liittyi

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: The date the node was most recently updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.
