Invite (7.x-4.0-rc1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Body
km: តួ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The date the node was most recently updated.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មីៗ​បំផុត ។
