Invite (7.x-4.0-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: default
mr: मुलभूत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Site
mr: संकेतस्थळ
