Invite (7.x-4.0-rc1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед
