Invite (7.x-4.1-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Body
ar: المتن

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: default
ar: المبدئي

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Site
ar: موقع

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: The date the node was most recently updated.
ar: تاريخ آخر تحديث للعقدة.
