Invite (7.x-4.1-rc1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: default
ast: predefiníu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Date created
ast: Data de creación
