Invite (7.x-4.1-rc1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Joined
cs: Připojen

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Valid
cs: Platný

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.
