Invite (7.x-4.1-rc1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: default
is: sjálfgefið

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Create @name
is: Stofna @name

en: Date changed
is: Dags breytt
