Invite (7.x-4.1-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Site
fa: سایت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The date the node was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین باری که محتوا به‌روز شده است.
