Invite (7.x-4.1-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟
