Invite (7.x-4.1-rc1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: default
ro: implicit

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Site
ro: Sit

en: Expired
ro: Expirat

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Invite
ro: Invită

en: Date created
ro: Dată creată

en: Migrate
ro: Migrare

en: Joined
ro: Înscris

en: Create @name
ro: Creează @name

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: The date the node was most recently updated.
ro: Cea mai recentă dată la care nodul a fost modificat.
