Invite (7.x-4.1-rc1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: View
se: Čájet

en: Create @name
se: Ásat @name
