Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
