Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Site
gu: સાઇટ

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર
