Invite (7.x-4.0-beta3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Site
lv: Vietne

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
