Invite (7.x-4.1-rc1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Body
oc: Còs

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: default
oc: defaut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Create @name
oc: Crear @name

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: The date the node was most recently updated.
oc: La data a la quala lo nosèl a été lo mai récemment mis à jour.
