Invite (7.x-4.1-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
