Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Send invitation
be: Даслаць запрашэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Mail
be: Пошта

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: The e-mail address you specified is not valid.
be: Уведзены неправільны e-mail.

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: Provide a password for the new account in both fields.
be: Увядзіце пароль (двойчы) для вашага новага рахунку.
