Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: The e-mail address you specified is not valid.
bg: Имейл адресът, който сте указали, е невалиден.

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.
