Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Send invitation
cs: Poslat pozvánku

en: Cancel
cs: Zrušit

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Mail
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Offset
cs: Posun

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: The e-mail address you specified is not valid.
cs: Zadaná e-mailová adresa není platná.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
cs: Zadejte do obou polí heslo nového účtu.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
