Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Home
da: Hjem

en: user
da: bruger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: more
da: mere

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Mail
da: E-mail

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.

en: Offset
da: Forskydning

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit Link
da: Redigér link

en: The e-mail address you specified is not valid.
da: Du har angivet en ugyldig e-mail-adresse.

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.

en: New user: %name (%email).
da: Ny bruger: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
da: Vælg en adgangskode til den nye konto.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende
