Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: The e-mail address you specified is not valid.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་འདི་ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: Provide a password for the new account in both fields.
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ས་སྒོ་གཉིས་ཀའི་ནང་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་བྱིན།
