Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Home
km: ដើម

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: The e-mail address you specified is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ជាក់​ គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។

en: Provide a password for the new account in both fields.
km: ផ្ដល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​គណនី​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំង​ពីរ ។
