Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Home
nn: Heim

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Send invitation
nn: Send invitasjon

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Administration
nn: Administrasjon

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: The e-mail address you specified is not valid.
nn: E-post adressa du oppga er ikkje gyldig.

en: Registration successful. You are now logged in.
nn: Registreringa var vellykka. Du er no innlogga.

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).

en: - All -
nn: - Alle -
